"Enter"a basıp içeriğe geçin

A Ulusal Ekip Teknik Yöneticisi Şenol Güneş’ten Altay Bayındır itirafı!

A Ulusal Futbol Grubu Teknik Yöneticisi Şenol Güneş ve ulusal futbolcu Nazım Sangare, Hırvatistan ile oynanacak özel maç öncesi basın toplantısı düzenledi. Güneş ve Sangare’nin açıklamalarından öne çıkanlar şu biçimde:

ŞENOL GÜNEŞ’İN AÇIKLAMALARI

ULUSLAR LİGİ’NDEN ÇIKABİLMEMİZ İÇİN MACARİSTAN VE RUSYA MAÇLARINI KAZANMAMIZ GEREKİYOR

“Hırvatistan güçlü bir grup lakin bu biraz hazırlık maçı olacak. Uluslar Ligi’nden çıkabilmemiz için Macaristan ve Rusya maçlarını kazanmamız gerekiyor”

GÖKHAN GÖNÜL TÜRKİYE’NİN BİR EVLADI

“Gökhan Gönül de bizim için çok kıymetli bir futbolcu. Gökhan da Türkiye’nin bir evladı. Herkese kapımız açık ve bu her oyuncuyu her halde alacağımız manasına gelmez. Herkesin içine sinen yanlışsız işler yapacağız”

ALTAY BAYINDIR’IN ÜMİT ULUSAL GRUP’TA OLMASINI DAHA FAZLA İSTİYORDUM

“Altay Bayındır’ın Ümit Ulusal Grup’ta olmasını daha fazla istiyordum fakat Gökhan’ın bir sakatlığı oldu. Hırvatistan maçına Mert ile başlamayacağız, Uğurcan ile başlayacağız ve duruma nazaran de Altay’a talih verebiliriz”

YURT DIŞINDAKİ FUTBOLCULARIMIZ BAŞARILI FAKAT…

“Yurt dışındaki futbolcularımız başarılı lakin bunları abartmaya gerek yok. Vedat’ı çok beğeniyordum, Sörloth’u da beğeniyordum fakat gittikleri gruplarda bırakın gol atmayı, mühlet alamıyorlar”

NAZIM SANGARE’NİN AÇIKLAMALARI

TÜRKİYE’DE FUTBOL DAHA SERT VE GÜÇLÜ

“Türkiye’de bence futbol biraz daha sert ve güçlü. Tekniğe daha çok ehemmiyet veriyoruz. Almanya’da çok disiplinli çalışıyorlar, onu da söylemem lazım. Orada çok daha süratli futbol oynuyorlar.”

Bu yazı yorumlara kapalı.