"Enter"a basıp içeriğe geçin

A Ulusal Grup Teknik Yöneticisi Şenol Güneş’ten Altay Bayındır itirafı!

A Ulusal Futbol Ekibi Teknik Yöneticisi Şenol Güneş ve ulusal futbolcu Nazım Sangare, Hırvatistan ile oynanacak özel maç öncesi basın toplantısı düzenledi. Güneş ve Sangare’nin açıklamalarından öne çıkanlar şu formda:

ŞENOL GÜNEŞ’İN AÇIKLAMALARI

ULUSLAR LİGİ’NDEN ÇIKABİLMEMİZ İÇİN MACARİSTAN VE RUSYA MAÇLARINI KAZANMAMIZ GEREKİYOR

“Hırvatistan güçlü bir grup fakat bu biraz hazırlık maçı olacak. Uluslar Ligi’nden çıkabilmemiz için Macaristan ve Rusya maçlarını kazanmamız gerekiyor”

GÖKHAN GÖNÜL TÜRKİYE’NİN BİR EVLADI

“Gökhan Gönül de bizim için çok değerli bir futbolcu. Gökhan da Türkiye’nin bir evladı. Herkese kapımız açık ve bu her oyuncuyu her halde alacağımız manasına gelmez. Herkesin içine sinen yanlışsız işler yapacağız”

ALTAY BAYINDIR’IN ÜMİT ULUSAL EKİP’TE OLMASINI DAHA FAZLA İSTİYORDUM

“Altay Bayındır’ın Ümit Ulusal Ekip’te olmasını daha fazla istiyordum lakin Gökhan’ın bir sakatlığı oldu. Hırvatistan maçına Mert ile başlamayacağız, Uğurcan ile başlayacağız ve duruma nazaran de Altay’a talih verebiliriz”

YURT DIŞINDAKİ FUTBOLCULARIMIZ BAŞARILI FAKAT…

“Yurt dışındaki futbolcularımız başarılı fakat bunları abartmaya gerek yok. Vedat’ı çok beğeniyordum, Sörloth’u da beğeniyordum ancak gittikleri kadrolarda bırakın gol atmayı, mühlet alamıyorlar”

NAZIM SANGARE’NİN AÇIKLAMALARI

TÜRKİYE’DE FUTBOL DAHA SERT VE GÜÇLÜ

“Türkiye’de bence futbol biraz daha sert ve güçlü. Tekniğe daha çok kıymet veriyoruz. Almanya’da çok disiplinli çalışıyorlar, onu da söylemem lazım. Orada çok daha süratli futbol oynuyorlar.”

Şenol Güneş’ten Altay Bayındır itirafı!

Bu yazı yorumlara kapalı.