"Enter"a basıp içeriğe geçin

İsmail Yüksek’ten Fenerbahçe açıklaması! “Heyecandan uyuyamıyorum”

Fenerbahçe’nin geçtiğimiz haftalarda TFF 3. Lig ekiplerinden Gölcükspor’dan takımına kattığı İsmail Şimşek, Kocaeli lokal basınına açıklamalarda bulundu. Sarı-lacivertli gruba gittiği için çok keyifli olduğunu söyleyen Yüksek, tuttuğu gruba aktarım olmanın gurur verici olduğunu belirtti.

İsmail Yüksek’in açıklamaları şu halde:

“SALGIN MÜHLETI PEK YETERLI GEÇMEDİ”

“Salgın süreci biz futbolcular için pek de âlâ geçmedi. Konutta bir şeyler yapmaya çalıştık. Şu bir gerçek ki meydana çıkmadan olmuyor. Yine bir araya geldik ve kampa girdik. İnşallah eksiklerimizi en kısa müddette tamamlarız.”

“FİKSTÜR AVANTAJIMIZI UYGUN DEĞERLENDİRMELİYİZ”

“Geçen seri son maçta ligde kaldık. Bu serinin bitmesine 6 maç kaldı ve rahat değiliz. Gelgelelim fikstür avantajımız var. Bunu yeterli pahalandırmak istiyoruz. Bilhassa birinci iki maçımız çok çok değerli. Toparlamak gerekirse ipler bizim elimizde ve en büyük rakibimiz kendimiziz diyebilirim. Gölcükspor profesyonel lige ambargo koymuş, büyük bir camia. Bu kulüp profesyonel kalmalı.”

“İNSANIN TUTTUĞU EKIBE GİTMESİ FARKLI BİR MUTLULUK”

“Değişik bir gruptayız. Üst sıralardaki gruplarla baş başa uğraş ettik, alttaki kadrolara puanlar verdik. Konsantrasyonumuzu kalan 6 maçımızda da en yukarıda tutmalıyız. Önümüzde 35-40 günlük bir vakit var. Bu vakitte sıkı çalışmak zorundayız. Doğal ki Fenerbahçe’ye aktarım olmak gurur verici. İnsanın tuttuğu kadroya gitmesi de farklı bir memnunluk. İlla ki çok heyecanlanıyor, velev o günleri yaşayacak olmanın heyecanı ile uyuyamadığım gecelerim oluyor. Lakin benim için öncelikli olarak düşünmem gereken husus Gölcükspor.”

“FENERBAHÇE’DEYKEN BU KENTIN KIŞISI ‘ORADA BİR KARDEŞİMİZ VAR’ DİYECEK”

“Bu kulübü ligde tutmaktan öteki hiçbir şey düşünmüyorum. Buradan bahtiyar ve gururlu bir biçimde ayrılıp kariyerime Fenerbahçe’de devam etmek istiyorum. İsteklerimden birisi de Gölcükspor’un uzun vadede para kazanması. Gölcükspor’un hayatımdaki alanı her devir çok başka olacak. Ben ekmek yediği mekanı unutan birisi asla olmadım. Nereye gidersem gideyim mücadelemle eski kulüplerimi, öğretmenlerimi ve arkadaşlarımı gururlandırmak istiyorum. İnanıyorum ki Fenerbahçe’deyken bu kentin kişisi, Gölcüksporlusu “Orada bir kardeşimiz var” diyecek.”