"Enter"a basıp içeriğe geçin

Saman Ghoddos açıkladı! “Beşiktaş’tan uygun bir teklif gelirse…”

Fransa’da Ligue 2’ye düşürülen Amiens’in golcüsü Saman Ghoddos, Beşiktaş’ın ilgisinin kendisini keyifli ettiğini belirtti.

Beşiktaş’ın resmi teklifini beklediğini belirten 26 yaşındaki futbolcu, “Menajerlerimden bilgiler geliyor, bunun yanında gazetelerden de ilgilenen ekipler olduğunu görüyorum. Beşiktaş üzere bir kadronun seninle ilgilendiğini gördüğünde memnun oluyorsun. Hakikaten memnunum, teklifin resmileşmesini bekliyorum.” dedi.

“İYİ BİR TEKLİF GELİRSE AYRILIRIM”

Ligue 2’de oynamak istemediğini kaydeden İranlı forvet, “En âlâ liglerde, en düzgün kadrolarda oynamak ister insan. Ben geçen dönem kendimi gösteremedim. Sakatlıktan ve cezadan döndükten sonra, Marsilya’ya gol attım ve virüs ortaya çıktı. Ligue 2’de olmaktan şad değilim lakin tahminen kabul etmek zorunda kalacağım. Şayet farklı ve güzel bir teklif gelirse, ayrılmaya sıcak bakarım.” tabirlerini kullandı.

Östersund formasıyla Galatasaray’a karşı attığı gollerle kendini Türkiye’de tanıtan 1.77’lik golcü, 2018’de 4 milyon euro bonservis bedeliyle Amiens’in yolunu tuttu. Fransa’da toplamda 35 maça çıkan Ghoddos, 5 gol ve 5 asistlik performans sergiledi.